Auto serwis

Naprawy i przeglądy

Usługi wykonywane w naszym serwisie gwarantują niezawodne działanie Państwa pojazdu. Naprawy powierzamy wysoko wykwalifikowanemu personelowi. Na wszystkie wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Wymiana i przechowywanie opon

Oferujemy szeroki wybór marek i rozmiarów opon do wszystkich samochodów osobowych i dostawczych, na zamówienie możemy sprowadzić każdą oponę.

hamulce

Naprawa hamulców

Podczas napraw układów hamulcowych stosujemy części renomowanych producentów. Skuteczność działania hamulców jest podstawowym czynnikiem bezpiecznej jazdy.

wymiana szyb

Wymiana szyb

Prowadzimy usługi montażu szyb samochodowych: drzwiowych, czołowych, tylnych;. Powierz swój pojazd wykwalifikowanemu personelowi naszego warsztatu.

Ustawianie geometrii kół

Ustawienie geometrii kół

Geometrię kół ustawiamy przy pomocy nowoczesnego urządzenia firmy John Bean Visual Liner 3D. Taka technologia pomiaru gwarantuje jego niezawodność i wysoką jakość obsługi samochodu.

Badanie szczelności i napełnianie klimatyzacji

Napełnianie klimatyzacji

Jeśli chcesz w pełni cieszyć się komfortem jaki daje klimatyzacja, powinieneś regularnie serwisować jej poszczególne elementy. Możesz liczyć na kompleksową usługę w bardzo korzystnej cenie.

naprawa zawieszenia

Naprawa zawieszenia

Stan zawieszenia naszego samochodu ma decydujący wpływ na utrzymanie toru jazdy.Kontroluj zawieszenie pojazdu najczęściej jak to możliwe, to najczęściej występujaca usterka wynikająca ze słabej jakości polskich dróg.

Naprawa układów wydechowych

Naprawa układów wydechowych

Oferujemy montaż i serwis układów wydechowych (tłumiki, katalizatory) w samochodach osobowych i dostawczych. Zapewniamy wysokim poziom usług i atrakcyjne ceny.

montaż haków holowniczych

Montaż haków holowniczych

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną oraz montaż haków holowniczych do wszystkich marek samochodów osobowych i dostawczych. Oferujemy fachowy montaż i doradztwo oraz niskie ceny.

auto sklep

Sklep z częściami samochodowymi

Zapraszamy do sklepu z częściami i akcesoriami samochodowymi. W szerokim zakresie oferujemy: opony, akumulatory, oleje, płyny, filtry, haki holownicze, klocki, tarcze hamulcowe i wiele innych części

wymiana oleju

Wymiana oleju

Wymiana oleju powierzona wyspecjalizowanemu personelowi zapewnia właściwe jej wykonanie oraz prawidłowy dobór parametrów oleju do silnika. Uwaga!  Przy zakupie oleju i filtra w naszym serwisie, za jego wymianę zapłacisz tylko 1 zł.

Godziny otwarcia:  pn-pt 8-18:00; sob 8-12:00